Zakład

Zakład – prowadzona w kooperatywie działalność techniczno – intelektualno – produkcyjna, czyli po prostu nowa przestrzeń na alternatywnej mapie Poznania!

Zatęskniliśmy za samowystarczalnością i samoedukacją, za współpracą z ludźmi działającymi z pasją. Jest nas przecież tak wielu, rozsypanych po naszych małych mieszkaniach, borykających się z ciągłym brakiem sprzętu lub brakiem osoby, z którą moglibyśmy przedyskutować swój pomysł.

Nasza Zakładowa postindustrialna przestrzeń daje ogromne możliwości, tworzy atmosferę pracy i pobudza kreatywność. Na jednej przestrzeni chcemy zgromadzić Was, wasze pasje i… nasz sprzęt! Zakład rowerowy, Zakład graficzny, Zakład stolarski, Zakład krawiecki… i każdy inny, na jaki pojawi się zapotrzebowanie. Nie siedź w domu, sam ze swoją burzą pomysłów i brakiem możliwości do działania!
Zakładowa przestrzeń nie jest przeznaczona wyłącznie dla zdolnych manualnie.

Zakład Twórczości Umysłowej to dla freelancerów, dziennikarzy, programistów i artystów idealne miejsce do pracy. Gwarantujemy świetną atmosferę pracy w miejscu dalekim od korporacyjnych boksów. Przy całym twórczym wysiłku będziecie mogli napić się dobrej kawy, herbaty, czy napojów chłodzących. Wieczorową porą, już po pracy, zasiądziemy razem przy dobrym, alternatywnym kinie, muzyce lub wysłuchamy, co do powiedzenia mają mentorzy, którzy zainspirują nas do dalszej pracy.

Zakłady są TĄ przestrzenią!

Zobacz jak oceniali inni
Oceń to miejsce