Laboratorium Wyobraźni

Dlaczego niebo jest niebieskie? Czy mleko można pokolorować? Jak samemu zrobić tęczę, a potem “wyciągnąć” z niej kolory? Jak zobaczyć, w którą stronę płynie prąd? Czy kompas zawsze wskazuje północ? Jak zbudowany jest aparat fotograficzny? Czy lodem można rysować? Jak powstają perfumy? Czy każda woda płynie? Czy możemy dotknąć gwiazd?

Wszechświat, który nas otacza, jest niezwykły i arcyciekawy. Poznawanie go to wielka wędrówka i niesamowita frajda.
Dlatego stworzyliśmy Laboratorium Wyobraźni, które wszystkim tym, którzy są ciekawi świata i nie boją się zadawać nawet najdziwniejszych pytań o to co nas otacza, zapewnia doskonałą zabawę.
Wizyta w Laboratorium Wyobraźni pozwala naszym gościom na zdobycie wiedzy, zrozumienie otaczających nas zjawisk i pobudzenie ciekawości świata. U nas możesz wyruszyć w kosmos, odkrywać odpowiedzi na naukowe zagadki, próbować, mieszać, sprawdzać i spotkać ludzi, dla których nauka to największa przygoda życia.
Kierujemy swoją ofertę do całych rodzin, młodzieży i dorosłych. Przekonamy Cię, że świat nauk ścisłych to rzeczywistość zapierająca dech w piersiach dla odkrywców w każdym wieku!

https://wyobraznia.ppnt.poznan.pl/

Zobacz jak oceniali inni
Oceń to miejsce