GŁOŚNA

Projekt GŁOŚNA to kolektywna inicjatywa działaczy kultury i sztuki polegająca na zrzeszeniu wielu podmiotów twórczych, funkcjonujących w obrębie takich dziedzin jak: literatura, teatr, muzyka, film, sztuki wizualne, design, a także kulinaria czy podróże – na jednej platformie, jaką jest Kluboksięgarnia GŁOŚNA.

Stała oferta jaką proponujemy, to kawiarnia i księgarnia inspirowane kultową „Głośną Samotnością”.  Kawiarnia to przestrzeń dla  robionych z pasją wypieków cukierniczych;  profesjonalnego i oryginalnego podejścia do serwowania aromatycznej kawy, osobiście dobieranych herbat oraz piw regionalnych małych browarów. Księgarnia Tristero to spotkanie z wyjątkową książką, doradzoną przez doświadczonego księgarza.

Oprócz tego GŁOŚNA, jako Nowoczesny Dom Kultury, co miesiąc promuje potężny zasób działań od kontynuacji pomysłów GS: spotkań literackich, czytników i spektakli teatralnych, koncertów, paneli dyskusyjnych, pokazów filmowych oraz Salon Designu – przestrzeń wystawiennicza, galeria, „komis” mebli i designerskich gadżetów (Pierdołki Show Space).

Zobacz jak oceniali inni
Oceń to miejsce