Futura Concept

Wraz z początkiem 2014 roku otworzyliśmy Futura Concept Store na Rynku Śródeckim w Poznaniu. Dlaczego? Ponieważ wierzymy, że piękno ma znaczenie. Uważamy, że praca i życie w pięknych wnętrzach jest istotne.

Obserwujemy projekty designerów z całego świata, lecz wybieramy tylko najlepsze, dlatego też jesteśmy głównym partnerem i dystrybutorem mebli STUA.

Nie chcemy poddawać się modzie i wymaganiom rynku,
naszą ambicją jest je antycypować kreując nowe trendy. Pragniemy oferować nowe źródła inspiracji i odkrywać talenty. Starannie wybieramy naszą ofertę, aby zapewniać klientom wszystko, na co zasługują.

W myśleniu o architekturze wnętrz i designie wykraczamy poza krzesła i stoły, lecz sięgamy po sztukę, oferując naszym klientom rzeźby i malarstwo utalentowanych artystów.

Uważamy, że klient może być najlepszym projektantem, wykonujemy meble na zamówienie, jesteśmy także w stanie sprowadzić na życzenie produkt nie będący w stałej ofercie. W naszych intencjach nie leżało stworzenie kolejnego butiku z designerskimi rzeczami, ale wykreowanie przestrzeni otwartej na ludzi, w której artyzm spotyka się z konkretnymi rozwiązaniami.

www.futuraconcept.pl

Zobacz jak oceniali inni
Oceń to miejsce