Concordia Design

Concordia Design to centrum kreatywności, designu i biznesu.

Kreatywność Concordia rozumie jako działanie, które pozwala tworzyć wartościowe, innowacyjne przedsięwzięcia. To ona łączy wszystkie nasze działania, niezależnie od tego, do jakich grup są kierowane. Kreatywność oraz innowacje są nierozerwalnie związane z designem. Z designem, czyli z procesem projektowania, który pozwala właściwie rozpoznać potrzeby i problemy odbiorców, a następnie w innowacyjny i kreatywny sposób na nie odpowiedzieć.

Concordia Design to działania skierowane do biznesu, do dzieci i do każdego, kto szuka ciekawych możliwości spędzania czasu. 

Firmom i instytucjom samorządowym oferuje nowoczesne szkolenia dla grup otwartych lub zamkniętych oraz usługi konsultingowe m.in. w zakresie tworzenia i wprowadzania na rynek nowych produktów i usług. Jest również jedynym, tak kreatywnym centrum konferencyjnym w Poznaniu o nieograniczonych możliwościach aranżacji przestrzeni.

Dzieci zaprasza na warsztaty, rodzinne niedziele oraz Festiwal Designu i Kreatywności. Dorosłym poleca warsztaty, które pozwalają rozwijać swoje pasje, ciekawe wystawy, koncerty, spektakle, konferencje tematyczne oraz inne ciekawe wydarzenia.

Zobacz jak oceniali inni
Oceń to miejsce