Concept 21 Store

Concept 21 to niezwykłe miejsce w Poznaniu z najnowszymi kolekcjami ekskluzywnych marek włoskich projektantów, które podbijają światowe stolice mody oraz autorskim wyborem niszowych perfum i organicznych kosmetyków. Dotąd niedostępne w Polsce, wyselekcjonowane kolekcje sprowadzamy prosto z showroomów w Mediolanie i Paryżu.

Ubrania Stelli Jean to fuzja etnicznych wzorów i dziedzictwa włoskiego krawiectwa, projekty No21 stworzone przez Alessandro Dell’Acqua udowadniają, że kobiecość w modzie może być subtelna, a także stanowcza, buty Coliac łączą splendor biżuterii z wygodą prostego obuwia.


Niszowe perfumy Meo Fusciuni są zapisem wspomnień i doświadczeń, które w nieoczywisty sposób artysta tłumaczy na język zapachu. ILĀ w sanskrycie oznacza Ziemię – pod tą nazwą kryją się angielskie luksusowe, organiczne kosmetyki wytwarzane ręcznie. Wszystko co pochodzi z czystej i uprawianej tradycyjnymi metodami ziemi, ILĀ oferuje naszej skórze. Niedostępne do tej pory w Polsce kosmetyki, można od teraz kupić w Poznaniu. Współpracujemy również z polskimi projektantami i artystami, poszerzając kontekst i znaczenie Concept 21.

Strona: http://concept21store.com/

Zobacz jak oceniali inni
Oceń to miejsce