Let Me Out

Let Me Out jest nową, formą rozrywki polegająca na wykorzystaniu swoich umiejętności takich jak spryt, spostrzegawczość oraz inteligencja. Celem gry jest wydostanie się z pokoju za pomocą wskazówek i łamigłówek tam ukrytych. Gra przewidziana jest dla zespołów 2-4 osobowych ale jeżeli czujesz się na siłach – możesz podjąć wyzwanie samodzielnie. Przygotowaliśmy dla was dwa oddzielne pokoje całkowicie różniące się od siebie wyglądem oraz rodzajem zagadek. Każdy przedmiot może być wskazówką, analizuj wszystko, co widzisz.

Ekran odlicza czas który płynie nieubłaganie. Masz 45 min aby przebrnąć przez serie zagadek i łamigłówek ukrytych w pokoju. Cel jest oczywisty ale nie taki prosty- znajdź klucz i wydostań się.

Czy odważysz się podjąć wyzwanie !?
Poziom emocji podnoszą zagadki, które musicie rozszyfrować. Pamiętajcie, upływający czas działa na waszą niekorzyść! W Poznańskim Let Me Out dostępne są pokoje stacja Kosmiczna i świątynia.

Let Me Out to nie tylko gra, to ciekawe doświadczenie łączące najbardziej istotne cechy waszej osobowości prowadzące do wzmocnienia pracy zespołowej.  Rozgrywka przystosowana jest dla wszystkich grup wiekowych. Osobom poniżej 16 roku życia powinna towarzyszyć przynajmniej jedna osoba dorosła.

Zobacz jak oceniali inni
Oceń to miejsce