Cafe Sorrir

Poczujcie niesamowitą przygodę egzotycznych smaków z Amazonii. Sorrir zabiera Was na wycieczkę dla podniebienia Acai, Gujawa, Caju, Marakuja, Lulo i wiele innych nieznanych dotąd smaków czeka na Was. Zapinamy pasy i lecimy!

Słońce, plaża, delikatny podmuch wiatru i kolorowy drink to marzenie każdego a my doskonale o tym wiemy dlatego… Dajmy Wam śliczne, opracowane przez nas Bowl’e, Smoothies’y, Shake’i, lemoniady i lody, które przeniosą Was w kilka sekund do słonecznej Brazylii.

Mało? Nigdy nie jest za mało! U nas wypijesz prawdziwą brazylijską kawę, posłuchasz klimatycznej muzyki i na kilka chwil zapomnisz o całym świecie.

Przepyszny smak, przepysznym smakiem, ale nasze produkty to także wartości odżywcze, zdrowotne oraz doskonałe uzupełnienie diety. Możemy dbać (i dbamy!) o dobrą formę sprawiając sobie odrobinę zdrowej przyjemności. Podsumowując będziesz zdrowy, piękny, w formie, spełniony, radosny czyli szczęśliwy. Spełnienie marzeń? W 100%!

Nie zależnie od pogody i pory roku możecie poczuć na własnej skórze wakacje a do tego być zdrowi i nie bać się o formę. Od teraz możesz dodać nasze dania do swojej diety bez obaw gdyż nasze produkty są świeżo przygotowywane i zawierają naturalne składniki. To wszystko dlatego, że chcemy wspierać zdrowy i aktywny styl życia.

Dlaczego powinniście przyjść i zakochać się w naszych produktach? Bo dostarczamy Wam radość, pyszne smaki, doskonałą jakość, niezwykłe przeżycia dla ciała jak i ducha a co najważniejsze uśmiech bo Sorrir to uśmiech (nie żartujemy).

Strona: http://www.sorrir.pl/

Zobacz jak oceniali inni
Oceń to miejsce