Impact ’23

Najbardziej rozpoznawalni mówcy w kraju i na świecie z Natalie Portman i Nassimem Talebem na czele, sześć scen, nowe ścieżki tematyczne, warsztaty dla liderów biznesu i konkursy start-upowe – to plan na dwa dni Impact’23 – najważniejszego w Polsce i tej części Europy kongresu gospodarczo-technologicznego, który w maju 2023 r. odbędzie się w Poznaniu na MTP.

10-11 maja 2023 r. Poznań i Wielkopolska jako gospodarze Impact’23 – kongresu o skali i rozmachu bez precedensu – staną się najjaśniejszym punktem na biznesowej, technologicznej, naukowej i politycznej mapie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

Bilety -> https://pass.impactcee.com/

Impact może się poszczycić wyjątkowym gronem dotychczasowych prelegentów. W poprzednich edycjach udział wzięli m.in. jeden z najważniejszych współczesnych myślicieli prof. Yuval Harari, była sekretarz stanu USA Hillary Clinton czy prezes YouTube’a Susan Wojcicki.

Ambasador USA w Polsce Mark Brzezinski po ostatnim kongresie napisał, że: „Impact to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie. Cieszę się, że odbywa się w Polsce”.

Nie inaczej będzie i tym razem. Pierwszym zapowiedzianym gościem specjalnym Impact’23 będzie Nassim Nicholas Taleb, jeden z najbardziej rozpoznawalnych pisarzy i najbardziej poczytnych ekonomistów na świecie. Taleb w jednej z najsłynniejszych swoich książek pt: „Czarny łabędź” tłumaczy czytelnikom świat nieznany, przypadkowy, dowodząc jego nieszablonowości i nieprzewidywalności.

Najbliższemu kongresowi towarzyszyć będzie jeszcze więcej wydarzeń dodatkowych, jak na przykład konkurs dla startupów, warsztaty dla liderów biznesu, food festiwal czy trening biegowy.

Impact’23 odbywa się we współpracy z ponad 40 partnerami medialnymi oraz ponad 100 partnerów z sektora prywatnego i publicznego.

Bilety -> https://pass.impactcee.com/

 

Zobacz jak oceniali inni
Oceń to miejsce