Biurcoo

Biurcoo…

…to przede wszystkim Ola i Fernando! Jednak gdyby nie WSPÓŁpraca wielu rąk i głów, nie zaszliby tak daleko. Proces powstawania inicjatywy jaką jest Biurcoo, to efekt wkładu wielu osób – znajomych i przyjaciół, ale również pozyskanych kontaktów, które nie byłyby możliwe bez pozytywnego i otwartego nastawienia.

COWORKING – (współ)pracuj z nami!

Idea coworkingu, pojmowanego jako praca we wspólnej przestrzeni, daje możliwość zmniejszenia kosztu najmu własnego biura do wynajęcia biurka. Nie masz ochoty siedzieć w domu sam, masz dosyć dzielenia jednej przestrzeni do pracy i życia – coworking jest właśnie dla Ciebie!

CO nas wyróżnia?

Chcemy rozszerzyć ideę coworkingu! Chciałbyś jeszcze zmniejszyć koszty i otrzymać wsparcie od coworkera pracującego obok?

Czas, który poświęcisz innym zwróci się Tobie w formie rabatu. Jeśli wynajem biurka, to nadal zbyt duży koszt, pozwolimy Ci na nie zarobić! Poświęć pół godziny, godzinę –tyle, ile możesz– innemu coworkerowi, pomóż mu w jego biznesie, udziel porady, wspomóż swoją wiedzą i umiejętnościami, a my to nagrodzimy rabatem!

Zobacz jak oceniali inni
Oceń to miejsce